To, w jaki sposób wykończone jest wnętrze lokalu usługowego lub handlowego, przekłada się na sukces firmy. Oczywiście nie bezpośrednio i nie jest to główny wyznacznik powodzenia. Jednak bez wątpienia warto zadbać o to, aby pomieszczenia prezentowały się estetycznie i aby osoby, które w nich przebywają, czuły się komfortowo. Wygląd lokalu to ważny element wizerunku firmy. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie wykończania wnętrz.

Wykończenia wnętrz szyte na miarę biznesu

Jakie lokale usługowe wykańczaliśmy do tej pory? Mamy w tej kwestii dużo doświadczenia, dzięki czemu możemy spełnić potrzeby różnorodnych klientów.

  • Salony fryzjerskie i kosmetyczne w różnych miastach. W takich miejscach na równi liczy się estetyka i funkcjonalność. Ważne, aby elementy wykończenia były łatwe w utrzymaniu czystości oraz odporne na różnego rodzaju czynniki i warunki panujące w lokalu (chemia, temperatura, para wodna itp.).
  • Salon sukien ślubnych w Łodzi. Najważniejsze w takim lokalu jest to, aby był elegancki i dawał klientkom poczucie, że są w wyjątkowym, ekskluzywnym miejscu. Jednocześnie elementy wykończenia muszą być na tyle stonowane, aby nie wysuwać się na pierwszy plan. To suknie ślubne mają być w takim miejscu eksponowane. Postawiliśmy więc na minimalizm, pastelowe barwy, jednolicie pomalowane ściany. O dekoracje i dodatki zadbali już właściciele salonu.
  • Sieć lokalnych piekarni. Przy wykańczaniu takich lokali trzeba zwrócić szczególną uwagę na kwestie sanitarne. Tam, gdzie przechowywane i sprzedawane jest jedzenie, należy stosować się do precyzyjnych zasad BHP. Głównie pod tym kątem wybieraliśmy materiały do wykończenia podłóg i ścian.
  • Butik w ciągu sklepów na głównej ulicy. Podobnie jak w przypadku salonu sukien ślubnych, tutaj priorytetem była elegancja. Przede wszystkim zadbaliśmy o atrakcyjną szklaną witrynę oraz szykownie wykończoną podłogę. Znalazły się na niej drewniane panele, ponieważ całość lokalu była utrzymana w naturalnej stylistyce i zawierała drewniane i roślinne elementy oraz dekoracje. Dużą wagę przyłożyliśmy też do oświetlenia, dbając o to, aby oferowane kreacje prezentowały się bardzo korzystnie.

Lista naszych realizacji jest znacznie dłuższa. Znajduje się na niej między innymi kwiaciarnia, salon obsługi klienta sieci komórkowej, oddział banku, a nawet gabinet weterynaryjny. Dlatego jakiekolwiek zadanie nam zlecisz, możesz być pewien, że mu sprostamy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług w zakresie wykończeń!