Usługi

Usługi

Nasze usługi

     Oferujemy wykańczanie wnętrz na najwyższym poziomie. Usługi, które wykonujemy mamy opanowane do perfekcji dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Oferujemy montaż instalacji elektrycznej i oświetlenia, Kładziemy płytki w każdym wymiarze, panele i parkiet, zajmujemy się również montażem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

     Nasze usługi wykonujemy zgodnie z projektem klienta lub naszych architektów, dysponujemy szeroką ofertą firm produkujących najlepsze jakościowo produkty. Bardzo często pracujemy również na materiałach dostarczonych lub wskazanych przez klienta.

Płytki

     Kładziemy płytki o każdym wymiarze na podłogach wewnątrz i zewnątrz, na ścianach i elewacjach. Profesjonalne płytki są równie, wyglądają estetycznie, mają odpowiednio dobraną fugę i trzymają się tak długo, aż postanowisz je skuć. Takie właśnie są płytki kładzione przez naszych fachowców.

Parkiety producent

Parkiety

Kładziemy panele podłogowe, również na instalację grzewczą. Panele ścienne oraz panele zewnętrzne, np. na tarasie czy balkonie. Zajmujemy się również profesjonalnym montażem parkietu oraz renowacja drewnianych podłóg.

lampy do domu

Oświetelnie

Zajmujemy się zakładaniem instalacji elektrycznej pod zaprojektowane oświetlenie. Zamontujemy włączniki/wyłączniki i gniazda elektryczne oraz oświetlenie. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie więc wiemy, na co zwrócić uwagę podczas planowania oświetlenia w Państwa domach.

Drzwi Olsztyn

Drzwi

Oferujemy profesjonalny montaż drzwi wejściowych oraz wewnętrznych, drzwi antywłamaniowych, przeciwpożarowych. Dysponujemy asortymentem najlepszych jakościowo drzwi i futryn. Gwarantujemy bezpieczeństwo, wygodę i najlepszą jakość.

Śledź aktualności na naszym firmowym blogu

Dom estetyczny i funkcjonalny

Dom estetyczny i funkcjonalny

Wykańczanie wnętrz ma na celu nie tylko sprostanie estetycznym oczekiwaniom. To także kwestia czysto praktyczna, bo sposób wykończenia i obecność różnych elementów może ułatwiać lub utrudniać codzienne życie. Co więcej, może też wpływać na koszty utrzymania...

czytaj dalej
Czy warto mieć operatora HDS w firmie?

Czy warto mieć operatora HDS w firmie?

Firmy remontowo-budowlane powinny zatrudniać pracowników o zróżnicowanych kompetencjach i rolach. Wszystko zależy oczywiście od tego, jakie usługi realizuje firma, bo nie każda wykonuje kompleksowe budowy. Czy warto w takim razie mieć w firmie zatrudnionego operatora...

czytaj dalej
Wykończenia wnętrz w lokalach usługowych i handlowych

Wykończenia wnętrz w lokalach usługowych i handlowych

To, w jaki sposób wykończone jest wnętrze lokalu usługowego lub handlowego, przekłada się na sukces firmy. Oczywiście nie bezpośrednio i nie jest to główny wyznacznik powodzenia. Jednak bez wątpienia warto zadbać o to, aby pomieszczenia prezentowały się estetycznie i...

czytaj dalej

Na naszym blogu również porady, jak zaaranżować stare meble, tchnąć w nie nowe życie.
Zapraszamy do lektury.