Usługi

Usługi

Nasze usługi

     Oferujemy wykańczanie wnętrz na najwyższym poziomie. Usługi, które wykonujemy mamy opanowane do perfekcji dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Oferujemy montaż instalacji elektrycznej i oświetlenia, Kładziemy płytki w każdym wymiarze, panele i parkiet, zajmujemy się również montażem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

     Nasze usługi wykonujemy zgodnie z projektem klienta lub naszych architektów, dysponujemy szeroką ofertą firm produkujących najlepsze jakościowo produkty. Bardzo często pracujemy również na materiałach dostarczonych lub wskazanych przez klienta.

Płytki

     Kładziemy płytki o każdym wymiarze na podłogach wewnątrz i zewnątrz, na ścianach i elewacjach. Profesjonalne płytki są równie, wyglądają estetycznie, mają odpowiednio dobraną fugę i trzymają się tak długo, aż postanowisz je skuć. Takie właśnie są płytki kładzione przez naszych fachowców.

Parkiety producent

Parkiety

Kładziemy panele podłogowe, również na instalację grzewczą. Panele ścienne oraz panele zewnętrzne, np. na tarasie czy balkonie. Zajmujemy się również profesjonalnym montażem parkietu oraz renowacja drewnianych podłóg.

lampy do domu

Oświetelnie

Zajmujemy się zakładaniem instalacji elektrycznej pod zaprojektowane oświetlenie. Zamontujemy włączniki/wyłączniki i gniazda elektryczne oraz oświetlenie. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie więc wiemy, na co zwrócić uwagę podczas planowania oświetlenia w Państwa domach.

Drzwi Olsztyn

Drzwi

Oferujemy profesjonalny montaż drzwi wejściowych oraz wewnętrznych, drzwi antywłamaniowych, przeciwpożarowych. Dysponujemy asortymentem najlepszych jakościowo drzwi i futryn. Gwarantujemy bezpieczeństwo, wygodę i najlepszą jakość.

Śledź aktualności na naszym firmowym blogu

Wykończenia wnętrz w lokalach usługowych i handlowych

Wykończenia wnętrz w lokalach usługowych i handlowych

To, w jaki sposób wykończone jest wnętrze lokalu usługowego lub handlowego, przekłada się na sukces firmy. Oczywiście nie bezpośrednio i nie jest to główny wyznacznik powodzenia. Jednak bez wątpienia warto zadbać o to, aby pomieszczenia prezentowały się estetycznie i...

czytaj dalej
Remont mieszkania – czy zabudowywać stare futryny?

Remont mieszkania – czy zabudowywać stare futryny?

Podczas remontu mieszkania musimy podjąć wiele decyzji, od których będzie zależał ostateczny efekt. Jeśli mamy już wybraną stylistykę, w jakiej będziemy chcieli utrzymać wnętrza, zadanie jest trochę łatwiejsze, bo mamy już swego rodzaju kierunkowskaz, który będzie nas...

czytaj dalej
Dlaczego warto profesjonalnie wykończyć mieszkanie?

Dlaczego warto profesjonalnie wykończyć mieszkanie?

Decydując się na wykończenie mieszkania, wielu osobom wydaje się, że nie ma w tym nic trudnego. Trzeba jednak mieć na uwadze, że to tylko złudzenie, bo rzeczywistość jest zupełnie inna. Chodzi przede wszystkim o wiedzę, która okazuje się w tym przypadku niezbędna....

czytaj dalej

Na naszym blogu również porady, jak zaaranżować stare meble, tchnąć w nie nowe życie.
Zapraszamy do lektury.