Kontakt

Kontakt

Napisz do Nas

4 + 9 =

Gwarancja

     Prace specjalistów z naszej firmy zawsze objęte są pięcioletnią gwarancją. Dodatkowo część z dostawców daje aż dziesięcioletnią gwarancję na swoje produkty.
     Dzięki nam możesz być pewny, że wszystko zostanie zrobione z największą starannością. Nawet jeżeli coś pójdzie nie tak, zgłoś od razu usterkę, będziesz traktowany priorytetowo i od razu przyjedziemy naprawić szkody. Podczas ponad 10 lat pracy z gwarancji skorzystały jedynie dwie osoby. Myślimy, że to najlepsza recenzja.

Zapraszamy na konsultacje

     Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. W środku zastaniecie Państwo naszych architektów, pracowników administracyjnych oraz księgową.
     Nierzadko w biurze przebywają również fachowcy od remontów i elektrycy, gdzie przygotowują się do swojej pracy. Jeżeli planują Państwo remont, zapraszamy na konsultacje, chętnie porozmawiamy przy filiżance pysznej kawy o Państwa planach, doradzimy co zrobić, aby wnętrze było piękniejsze i bardziej praktyczne.

W naszej firmie działamy na pełnych obrotach, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani. Wszystkie projekty są doskonale przemyślane, a wykonanie przy użyciu najlepszej jakość materiałów jest zawsze bezbłędne i ma pięcioletnią gwarancję.